ВАРІАНТИ УЧАСТІ

Ви можете приєднатися до СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" та обрати варіант участі, який відповідає Вашим потребам і можливостям.

Якщо Ви громадянин, чи юридична особа України, ви можете стати дійсним, чи асоційованим членом "НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ".

Асоційований член на відміну від дійсного тільки не має права голосу на загальних зборах.

Дійсним членом кооперації Ви можете бути тільки у своєму первинному Дільничному відділенні за місцем постійного проживання, або діяльності (для юридичної особи).

Первинні Дільничні відділення є дійсними членами районного рівня.

Районні Дільничні відділення є дійсними членами обласного рівня.

Обласні Дільничні відділення є дійсними членами централізованого рівня «НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ».

Керівництво СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" обирається загальними зборами уповноважених по принципу адміністративно-територіального поділу і представництва до об’єднання Дільничних відділень обласного рівня один раз на 5 років.

Якщо Ви резидент іншої країни, ми можете бути тільки асоційованим членом.

У правах і можливостях щодо ведення господарської діяльності в середині кооперації асоційований і дійсний члени не відрізняються.

Членом НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ Ви можете стати шляхом приєднання до Статуту - договору Споживчого товариства "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" після погодження з викладеними письмово, чи на нашому інтернет ресурсі умовами, надання своїх персональних даних для Вашої ідентифікації та використання в середині кооперації, перерахування на рахунок СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" обов’язкових вступного і пайового внесків.

Будь-який кооператив, чи споживче товариство є незалежними у своїй діяльності.

Якщо кооператив, чи споживче товариство виказує бажання стати колективним членом СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" у якості Дільничного відділення і увійти на Електронну економічну платформу бухгалтерського і господарського обліку, виробничих і споживчих відносин членів "НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ" (надалі – ПЛАТФОРМА), Сторони підписують Договір кооперації.

Запрошуємо до співпраці.

Станьте членом СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ"

До попереднього

Читати далі

До початку документа